شرايط و قوانين استفاده از سرويس‌ها و خدمات آنلاين سايت آدينه گشت

1. در سايت آدينه تمامي مکاتبات و اطلاع رساني ها توسط ايميل و شماره تلفن همراه ثبت شده کاربران انجام ميپذيرد ، لذا کاربران متعهد مي‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحيح در وب‌سايت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئوليت عواقب بعدي اين عمل بر عهده‌ي کاربران خواهد بود.

2. در سايت آدينه عمليات رزرو بليط صرفا پس از پرداخت وجه صورت ميپذيرد .

3. کاربر متعهد مي‌شود هرگونه تغيير در مشخصات فردي خود را در اسرع وقت اصلاح نمايد. در غير اين‌صورت اين وب‌سايت هيچ مسئوليتي در قبال تبعات ناشي از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

4. اين سايت اختصاصا به فروش اينترنتي بليط هواپيما مي‌پردازد و در قبال شرايط، کنسلي، تاخير يا تعجيل پرواز مسئوليتي را بر عهده نخواهد داشت.

5. شرکت خدمات مسافرت هوايي و گردشگري آدينه ، اطلاعات شخصي کاربران را با هيچ مجموعه‌ي ديگري به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذيصلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از اين اطلاعات را خواهند داشت.

6. پروازهاي چارتر در مقايسه با پروازهاي سيستمي با تغييرات بيش‌تري مواجه هستند و در 1 درصد مواقع ممکن است قابل استفاده نباشند، در چنين مواقعي و درصورت خريد بليط جايگزين، کل هزينه‌ي بليط جديد به همراه مابه‌تفاوت قيمت آن، از طرف چارترکننده به شما برگردانده خواهد شد. کارشناسان فروش ما تمام تلاش خود را مي‌کند تا اين ريسک را به صفر برساند.

7. در صورت کنسل شدن پرواز چارتر و عدم دريافت بليط جايگزين از طرف آژانس، مبلغ بليط به‌طور کامل به شماره حساب خريدار استرداد خواهد شد.

8. قيمت بليط چارتر براي نوزاد تا 2 سال، حدود 80 تا90 درصدر کمتر از بليط بزرگسال است که ميتواند در فرودگاه تهيه بشود.

9. قيمت بليط چارتر براي کودکان بين 2 تا 12 سال، برابر با قيمت بليط بزرگسال است.

10. عمليات خريد بليط در ‌سايت مشمول مجموعه‌ي قوانين و مقررات تجارت الکترونيکي بوده و هرگونه تخلف تحت پيگرد قانوني قرار خواهد گرفت. خريدار ضمن خريد اينترنتي بليط، متعهد مي‌شود که از کليه‌ي قوانين و مقررات خريد بليط آگاهي کامل دارد.

11. طبق مقررات سازمان هواپيمايي کشوري، مسئوليت کنسلي، تاخير يا تعجيل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ي شرکت هواپيمايي برگزار کننده‌ي پرواز است.

12. هنگام ثبت‌نام و رزرو بليط، نام مسافر بايد به صورت صحيح با حروف انگليسي وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خريد نهايي بليط وجود ندارد و ، هيچ‌گونه مسئوليتي در قبال اطلاعاتي که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و براي اصلاح اطلاعات، مسافر مي‌بايست بليط را کنسل و مجدداً خريداري کند.

13. براي بليط هاي سيستمي شرکت هواپيمايي کاسپين علاوه بر نام و نام خانوادگي انگليسي ، وارد کردن نام و نام خانوادگي به صورت فارسي اجباري ميباشد .

14. بليط خريداري شده، متعلق به مسافري است که مشخصاتش در سيستم وارد شده است و غير قابل انتقال به غير مي‌باشد. در صورت عدم تطابق نام مسافر و کد ملي وي در بليط و کارت شناسايي، مسافر پذيرش نخواهد شد.

15. همراه داشتن کارت ملي هنگام پرواز براي مسافر الزامي ميباشد.

16. در قوانين هواپيمايي ، مسافران نوزاد کم‌تر از دو سال، مسافران کودک بين دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بيش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خريدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ي سني، از سوار شدن مسافر به هواپيما ممانعت به عمل خواهد آمد. و بليط کودک را به هيچ وجه نمي‌توان به تنهايي و جدا از بليط بزرگسال خريد يا کنسل کرد.

17. لازم به ذکر است که در بليط‌هاي نرخ مصوب، قيمت بليط براي مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است، اما در بليط‌هاي چارتري و غير قابل استرداد، قيمت بليط کودک با بزرگسال برابر است.

18. پس از انجام پرداخت و تاييد آن، رزرو و خريد قطعي شده و اطلاعات بليط به کاربر اس‌ام‌اس و اي‌ميل مي‌شود. هنگام مراجعه به فرودگاه، در پروازهاي چارتر ارائه‌ي يک نسخه‌ي چاپ شده از بليط و در پروازهاي سيستمي، ارائه‌ي شماره‌ي بليط به همراه مدرک معتبر شناسايي به کانتر هواپيمايي مربوطه الزامي است.

19. هر نوع کنسلي بليط از طرف مسافر، مطابق قوانين هواپيمايي کشوري، شامل جريمه‌ي کنسلي مي‌شود. مقدار اين جريمه بنا بر قوانين کنسلي هر ايرلاين متفاوت است. پس از درخواست استرداد توسط مسافر، مبلغ جريمه از قيمت بليط کسر شده و بقيه‌ي پول، به‌طور آنلاين به حساب مسافر برمي‌گردد. مدت زمان بازگشت وجه، تابع مقررات بين بانکي (بين 24 تا 72 ساعت) مي‌باشد. اين مسئله در مورد پروازهاي چارتر يا غير قابل استرداد صادق نيست و هزينه‌ي بليط اين پروازها در صورت کنسلي به طور کامل پرداخت مي‌شود.

20. لغو يا تاخير بيش از دو ساعتِ پرواز، جريمه‌ي کنسلي را شامل نمي‌شود. در اين صورت مسافر جهت دريافت وجه بليط خود موظف است در دفتر ايرلاين مربوطه در فرودگاه مهر نمايد.

21. لازم به ذکر است که اگر پرواز رفت و برگشت از دو ايرلاين مختلف باشند، در صورت لغو پرواز رفت يا انصراف مسافر از پرواز به دليل تاخير بيش از دو ساعت، ممکن است لغو پرواز برگشت شامل جريمه‌ي کنسلي شود.

22. خريدار حق تغيير قيمت بليط، دست بردن در مفاد بليط به هر طريق و هر شکل، و يا فروش مجدد بليط با قيمتي بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.

23. طبق قوانين سازمان هواپيمايي کشوري، همراه داشتن مجوز پزشک براي خانم‌هاي باردار، افراد مبتلا به بيماري‌هاي قلبي-عروقي، بيماري‌هاي تنفسي، صرع، آنمي شديد، ديابت مليتوس کنترل نشده، کساني که دياليز مي‌شوند يا کساني که از داروهاي تضعيف‌کننده‌ي سيستم ايمني استفاده مي‌نمايند و يا هرگونه بيماري که سبب منع سفر هوايي باشد، هنگام سوار شدن به هواپيما ضروري مي‌باشد. همچنين لازم است که اين مسافران، داروهاي مورد نياز خود را در طول سفر به همراه داشته باشند.

24. مسافراني که نياز خدمات وليچر دارند يا عزيزان خانواده شهدا و جانبازان جهت دريافت بليط سهيمه اي ميبايست به همراه مدارک خود شخصا به دفتر آژانس جهت اخذ بليط مراجعه نمايند

25. جهت اطلاع از کليه موارد کنسلي پرواز به جدول زير دقت نمائيد.


کارت طلایی

مزایای کارت طـلایی باشگاه آدینه گشت عالی قاپــو:

1 .بهره مندی از 4 % تخفیف ویژه جهت بلیط و تورهای داخلی

2 .استفاده از تسهیلات وام سفر تا سقف مبلغ 10میلیون ریال

3 .پیک رایگان جهت ارسال مدارک به هر نقطه از شهر اصفهان

4 .شرکت در قرعه کشی ویژه ما و برخورداری از هدایای ارزشمند

5 .با کسب 100 امتیاز خرید بلیط و تور، از مزایای یک بلیط رایگان داخلی بهره مند می شوید.

6 .ترانسفرفرودگاهی از داخل شهر اصفهان برای تعداد 4 نفر به بالا

logo-adineh

درباره ما


logo-adineh

به وب سایت آدینه گشت خوش آمدید

شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی آدینه گشت عالی قاپو مجری مستقیم پرواز ها و تورهای داخلی و تورهای خارجی به اقصی نقاط جهان دارای مجوز بند الف (فروش بلیط هواپیما) و بند ب (فروش تورهای مسافرتی) و نمایندگی فروش بلیط تمامی ایرلاین های پروازی و نمایندگی فروش بلیط اتوبوس آماده خدمات رسانی در زمینه رزرواسیون تور ، بلیط قطار، بلیط هواپیما، هتل ، ویزا ،بیمه مسافرتی ، و وقت سفارت به شما مسافرین محترم می باشد. ادامه مطلب . . .

logo-samandehi logolayana logolayana

پروازهای سیستمی
ویزا
پروازهای چارتر

آنچه باید بدانیم

خوشامدگویی مهمانداران و آموزش‌ها و توصیه‌های ایمنی‌شان، ممکن است بعد از چند پرواز برایتان تکراری به‌نظر بیاید ولی تمام این توصیه‌ها پشتوانه‌ی علمی دارند و صنعت هوانوردی برای گنجاندن همین چند خط توصیه در متن صحبت‌های خدمه‌ی پرواز، تجربه‌های تلخ و سنگینی را پشت سر گذاشته است. در این متن به نکات ساده و تکراری هواپیما می‌پردازیم که در عین پیش‌ پاافتادگی و تکراری بودن، ممکن است برای خیلی‌ها سوال ایجاد کرده باشد. ادامه مطلب . . .

logolayana

آدینه گشت

logo-samandehi logolayana logolayana


© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به شرکت آدینه گشت عالی قاپو می باشد

خرید بلیط هواپیما
گردشگری در ایران
شبکه اجتماعی
شبکه اجتماعی

بلیط هواپیمای خارجی

تور های خارجی